خانه / تمامی کالاهای فروشگاه / معرفی انواع محصولات / انواع تردمیل ها / خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900

خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900

سفارش و خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900

تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900

برای سفارش و مشاهده توضیحات کامل این مدل محصول تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900 بر روی دکمه زیر خرید از دیجی کالا کلیک نمایید .

خرید از دیجی کالا

 

 

مقاله هفت برنامه های آموزشی ورزشی

7 آموزش ورزش طولانی مدت: (به طور پیش فرض 40 دقیقه)

طولانی آهسته یک تمرین عالی برای همه است!

مبتلایان می توانند با تمرین این روش به برنامه تمرین خود ادامه دهند، مطمئن باشید این تمرین حداقل حداقل یک بار در هفته برای به حداکثر رساندن استقامت قلبی عروقی ضروری باشد.

تمرینات طولانی مدت آهسته نیز برای تمرینکنندگان باتجربه است که در روزهای بعد از تمرین سخت تر و شدت بیشتری انجام می شوند.

فاصله زمانی طولانی به شما کمک می کند تا استقامت قلب و عروق خود را بهبود ببخشید و تمرین ورزشی کم و ایده آل برای منطقه ی سوزاندن چربی خود را فراهم می کند.

تمرینات طولانی آهسته با تمرینات طولانی مدت باید شروع شود که برای شما چالش برانگیز است و پس از آن شما را به عنوان استقامت شما بهبود می بخشد.

شدت شما باید در سرعت است که راحت است و اجازه می دهد تا شما را به حفظ گفت و شنود در حالی که ورزش با ضربان قلب هدف مورد نظر شما.

برنامه های ورزشی متعددی وجود دارد که می توانید از آن برای انجام دورانی آهسته استفاده کنید.

در برنامه هایی که مقاومت یا شیب شما را تغییر می دهند، سطح تمرین یک را برای محدود کردن تغییر در مقاومت یا شیب انتخاب کنید.

LifeSpan Treadmills - برنامه Step Count اجازه می دهد تا تعدادی از مراحل را که می خواهید انتخاب کنید را انتخاب کنید و یک راه عالی برای شرکت در برنامه های محبوب شمارش گام مانند 10،000 مراحل کنترل بیماری در روز است.

برنامه Distance اجازه می دهد تا 5K یا 10K را انتخاب کنید یا فاصله ای را که می خواهید وارد کنید را وارد کنید.

برنامه کاهش یافته به شما اجازه می دهد که در شیب های مختلف راه برود و اگر شروع به ورزش کنید بسیار عالی است. برنامه کنترل ضربان قلب MyZone به شما اجازه می دهد میزان ضربان قلب مورد نظر خود را وارد کنید و ضربان قلب خود را در این سطح ثابت در تمام تمرینات تردمیل خود حفظ کنید.

LifeSpan دوچرخه های ورزشی و الیپتیکال - ماشین دوچرخه و بیضوی برنامه کاهش وزن سطح مقاومت را در سطوح پایین تر تغییر می دهد تا ضربان قلب خود را در محدوده مطلوب برای رسیدن به کاهش وزن نگه دارد.

برنامه کنترل ضربان قلب ثابت MyZone میزان ضربان قلب شما را در طول تمرین شما حفظ می کند.

در دوچرخه بدون برنامه، مقاومت در همان سطح در تمام تمرینات خود نگه دارید.

LifeSpan Rower - مقاومت و سکته مغزی خود را در هر دقیقه در سطح ثابت در طول تمرینات خود نگه دارید.

فاصله کوتاه: (به طور پیش فرض 20 دقیقه)

فاصله کوتاه ایده آل برای شروع تمرین کنندگان است که می خواهند شروع به استفاده از مزایای تمرینات فواصل زمانی را انجام دهند اما برای آمادگی طولانی مدت سخت تر و طولانی تر آماده نیستند.

فاصله کوتاه نیز برای مربیان باتجربه ایده آل است که سرعت و آمادگی بی هوازی خود را توسعه دهند.

تمرینات کوتاه مدت سرگرم کننده است پس از چند روز تمرین برای یک دوره طولانی تر با سرعت بیشتری انجام دهید.

به یاد داشته باشید، مهم است که شدت ورزش و تمرینات ورزشی خود را برای به حداکثر رساندن تناسب کامل خود تغییر دهید، بنابراین حداقل یک بار یا دو بار در هفته، تمرینات دوره ای در برنامه تمرین خود را شامل کنید.

 

فاصله متوسط: (به طور پیش فرض 30 دقیقه)

متوسط ​​فاصله به شما کمک می کند تا کلیه تحمل قلب و عروق خود را در حالی که تحریک سوختگی کالری بالاتر از شما در یک تمرین شدت کمتر است.

فاصله متوسط ​​باید در یک دوره زمانی آغاز شود که برای شما چالش برانگیز است، اما در ابتدا آسان است. در میان هر فاصله، شما باید سرعت خود را کم کنید تا جایی که بتوانید به راحتی مکالمه را حفظ کنید، با شدت کمترین میزان ضربان قلب مورد نظر خود را تعیین کنید.

برای مثال، با یک دوره زمانی باز، که برای شما راحت است، شروع شود، مانند 40 ثانیه پیاده روی سریع در یک تردمیل، با یک دقیقه پیاده روی آهسته و آسان، شروع کنید. تا زمانی که زمان تمرین کامل خود را کامل کرده اید، آن چرخه را تکرار کنید.

همانطور که سطح آمادگی جسمانی خود را بهبود می دهید، می توانید به تدریج زمان فواصل متوسط ​​خود را افزایش دهید.

همانطور که شما شروع به تمرین به طور منظم و احساس تناسب اندام خود را بهبود شما آماده خواهد شد برای شروع تمرین شدت متوسط ​​تمرینات.

شما باید با شدت ایده ای که آسان است شروع کنید و سپس به شدت ورزش پیشرفت کنید که به چالش کشیدن، اما نه خیلی دشوار است.

در این تمرین به یاد داشته باشید که بین فاصله بین باز و بازسازی و سپس فاصله زمانی شدت بیشتری فاصله می گیرید. همانطور که این تمرین را انجام می دهید، باید احساس راحتی کنید زیرا شما از فاصله زمانی آسانتر بهبودی فاصله نداشته اید.

این تمرین، استراحت کامل هوازی را بهبود می بخشد در حالی که حداکثر آمادگی بی هوازی شما را نیز افزایش می دهد.

LifeSpan Treadmills - استفاده از یک برنامه سرعت و یا شیب برنامه فاصله. برخی از تردمیل های LifeSpan به شما این امکان را می دهند که حداقل و حداکثر سطح خود را تنظیم کنید تا تردمیل شما به طور خودکار سطوح شدت را تغییر دهد تا بین حداکثر و حداکثر سرعت یا شیب که شما به طور خاص انتخاب کرده اید تغییر کند.

شما همچنین می توانید دو برنامه دیگر در تردمیل های LifeSpan را برای انجام تمرینات طولانی مدت انجام دهید. برنامه کاربر اجازه می دهد تا برنامه تمرین خود را سفارشی کنید و برنامه MyZone Interval Heart Rate Control به شما اجازه می دهد تا حداقل و حداکثر ضربان قلب را انتخاب کرده و شیب را در طول تمرین خود تنظیم کنید تا در طول تمرین خود باقی بمانید.

 

فاصله منفی -1: (به طور پیش فرض 30 دقیقه)

تمرین منفی ضریب -1 به شما تمام مزایای استفاده از تمرین ثابت را نشان می دهد اما شما را به آرامی به شدت افزایش می دهد و شدت ورزش را به طور مداوم بالاتر می برد و سپس به شما اجازه می دهد تا به آرامی میزان شدت تمرین را کاهش دهید. همانطور که شما سلامت و تناسب اندام خود را به طور کلی بهبود می دهید، می توانید به آرامی و البته همواره به راحتی خود را در معرض افزایش شدید ورزش در این تمرین قرار دهید.

فاصله منفی -2: (به طور پیش فرض 30 دقیقه)

تمرین منفی -2 تمرین طراحی شده است تا بدن شما را با ورزش تمرین کند که با شدت کمی در شدت تمرین شروع می شود، سپس تمرین را با شدت مشخص ادامه می دهد و با کاهش شدید تمرین همراه است. تمرین با افزایش و کاهش شدت تمرین در ابتدای و پایان تمرین، ایده آل، استعداد قلبی عروقی کلی هوازی خود را به طور کلی توسعه می دهد. یک تمرین که شدت را کاهش می دهد، ایده آل برای حداکثر سوزاندن کالری است، اما برای زمان طولانی مانند 40 یا 50 دقیقه ایده آل است.

فارتلک: (به طور پیش فرض 30 دقیقه)

فارتل یک کلمه سوئدی است که به معنای "بازی سرعت" است و یک تمرین است که باعث می شود که کالری شما در یک سرگرمی، تناسب تمرین متنوع افزایش یابد. به جای دنبال کردن یک توضیح دقیق تمرین، این تمرین برای شماست تا تعیین کنید که چه کاری انجام می دهید، زمانی که این کار را انجام می دهید و چه مدت طول می کشد. به عنوان مثال، پس از گرم کردن معمولی خود، از سرعت پیاده روی تردمیل شروع کنید، سپس تصمیم بگیرید که سرعت را برای هر زمان که احساس میکنید سرعت بیشتری داشته باشید، انتخاب کنید. شما تصمیم می گیرید سریع تر، طول زمان سرعت سریع تر، و سپس زمانی که برای کم کردن سرعت، اجازه دهید خود را بهبود بخشد و دوباره شروع روند. تمرین فارتل را می توان در فعالیت های مختلف از جمله پیاده روی، دوچرخه سواری، شنا، پیاده روی و قایقرانی انجام داد - تقریبا هر فعالیتی که لذت می برید!

تغییر شدت ورزش با تمرین فضایی که به طور مداوم در حال تغییر است و با سرعت به سرعت شروع می شود و سپس به میزان شدت متوسط ​​یا بالاتر افزایش می یابد، تنوع زیادی را برای تمرینات شما اضافه می کند و تمرینات شما سریعتر از آنچه تصور می کنید، بدن و ذهن شما با مزایای تناسب اندام عالی.

از آنجا که یک تمرین فارتل یک برنامه تمرین "ایجاد شده به عنوان شما" است، شما به راحتی می توانید از هر نوع تجهیزات ورزشی استفاده کنید که در آن شما کنترل سطح سرعت و شدت را دارید.

LifeSpan Treadmills - از حالت دستی استفاده کنید و سرعت خود را بالاتر و پایین تر تنظیم کنید، همانطور که دوست دارید.

منبع : lifespanfitness

درباره‌ی merfkala

همچنین ببینید

تردمیل توربو فیتنس Turbo Fitness مدل RUN 30

خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس Turbo Fitness مدل RUN 30 ساخت کشور تایوان   برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *