تردمیل توربو فیتنس Turbo Fitness مدل RUN 30

خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس Turbo Fitness مدل RUN 30

ساخت کشور تایوان

تردمیل توربو فیتنس RUN 30


 

برای مشاهده توضیحات کامل و خرید این مدل دستگاه تردمیل توربو فیتنس Turbo Fitness مدل RUN 30

ساخت کشور تایوان بر روی لینک زیر کلیک نمایید و وارد سایت فروشنده شده سفارش خود را انجام دهید.

خرید از دیجی کالا


 

مقاله 11 مزایای تردمیل ها که باعث می شود شما سلامتی بدن خود را حفظ کنید

 

شما قطعا قبلا می دانید که ورزش به طور منظم یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید برای بدن خود انجام دهید.

فعال بودن برای بسیاری از دلایل مختلف ضروری است و نه تنها به خاطر حفظ وزن خود در سطح متوسط ​​است.

امروز ما اینجا هستیم تا از مزایای تردمیل ها صحبت کنیم و چرا در حال اجرا بر روی یکی از آنها می تواند بهتر از در حال اجرا در خارج از منزل باشد.

این گفته می شود که در حال اجرا برای سلامت شما به طور کلی بسیار عالی است، اما بهتر است زمانی که یک تردمیل در خانه خود دارید.

مزایای بهداشتی متعددی وجود دارد که با داشتن یک تردمیل، و همچنین یک مزیت دیگر از مزایای دیگر نیز وجود دارد.

خواندن بررسی عمیق تردمیل ها و مزایایی که آنها به ارمغان می آورند را بخوانید!

مزایای 1: کاهش تاثیر

یکی از مزایای بزرگ در هنگام اجرای یک تردمیل این است که این تاثیر را بسیار بهتر از در حال اجرا در خیابان یا دیگر سطوح در فضای باز کاهش می دهد.

هر زمانی که شما در حال انجام یک گام در حال اجرا بر روی پیاده رو، خاک، و یا حتی سطوح حتی و سخت شما پاها تاثیر زیادی، به خصوص هنگامی که شما سریع بروید.

در نهایت، این می تواند مشکلات مچ پا، زانو و عقب ایجاد کند، زیرا آسفالت سخت است و روی سنگ ها راه نادرست نیز چندین بار کمک نمی کند. این مشکلات هستند که می توانند در سن ما بسیار شدید و حتی باعث مشکلات دردناک استخوان در سن ما می شوند.

یک تردمیل عالی است به این دلیل که آنها دارای سطح نسبتا نرم برای اجرا، و نه به ذکر نسخه های مدرن با برخی از جذب شوک نیز وجود دارد.

این بدان معنی است که مفاصل شما تاثیر کمتری دارند.

همچنین این واقعیت است که تردمیل یک پلت فرم حتی در حال اجرا ارائه می دهد که شگفتی های شما را پر نمی کند.

آنها شما را با سطحی قابل اطمینان برای اجرا می دانند که نمی دانند درد مشترک و درد های دیگر را ایجاد می کند.

مزایای 2: شما در کنترل هستید

چیز دیگری که واقعا برای شما مفید خواهد بود اگر بخواهید روی یک تردمیل اجرا شود این واقعیت است که شما کاملا کنترل می کنید.

بسته به سطح آمادگی جسمانی شما ممکن است بخواهید یک تمرین نور داشته باشید یا ممکن است یک دونده با تجربه ای که تمایل به تمرین شدید داشته باشد باشد.

نکته این است که در یک تردمیل شما می توانید تمام جنبه های خود را با توجه به تناسب اندام خود را به یک دایره کنترل کنید.

شما در کنترل گرم کردن و خنک کردن، سرعت و شیب، و حتی میزان انرژی که شما صرف مقدار مشخصی از زمان می کنید.

این برای افرادی از تمام سطوح تناسب اندام عالی است زیرا شما می توانید تمرین را به دلخواه خود سفارشی کنید.

حتی اگر شما یک مبتدی هستید، می توانید یک کار تردمیل برای شما انجام دهید؛ شما برای همیشه یک مبتدی نیستید

علاوه بر این اکثر تردمیل ها نیز با قابلیت های برنامه ریزی شده می آیند، بنابراین شما می توانید عملکرد خود را به دقیق دقیقه، کیلومتر، و سرعت نیز سفارشی کنید.

بهترین قسمت این است که شما می توانید ببینید که سطح آمادگی جسمانی شما چیست و چقدر سخت است که بدن را تحت فشار قرار دهید.

این به لطف ردیاب های تناسب اندام و ضربان قلب مانیتورهایی است که بسیاری از مدل ها در حال حاضر عرضه می شوند، مواردی که برای دیدن پیشرفت هایی که شما طی یک دوره زمانی خاص انجام می دهید عالی است.

مزایای 3: آنها دوره های مسابقه را شبیه سازی می کنند

یکی دیگر از مزایای بزرگ در حال اجرا بر روی تردمیل این است که می تواند به شما کمک کند که برای مسابقه بزرگ بعدی خود و یا ماراتن فوق العاده طولانی به راحتی تمرین کنید.

برنامه ریزی مناسب فقط مناسب نیست، زیرا همچنین به این معنی است که شما می توانید یک مسابقه واقعی با آنها شبیه سازی کنید.

شما می توانید سرعت و شیب یک تردمیل را کنترل کنید و آن را برای روز مسابقه واقعا مفید می باشد.

داشتن توانایی برای مسابقه در شرایطی که به عنوان چیزی که ممکن است نزدیک به واقعیت باشد، بسیار مهم است و می تواند تفاوت بین برنده شدن یا از دست دادن مسابقه باشد.

اگر شما می دانید که زمین و مسیر مسابقه بعدی شما چه هستند، می توانید از آن آمار، مانند شیب و سرعت، به دستگاه برنامه ریزی کنید تا بتوانید به همان اندازه آماده باشید.

برای هر تپه ای که در راه خود قرار دارد، شما می توانید به معنای واقعی کلمه برای آن ماه قبل از اینکه شما واقعا باید مسابقه را اجرا کنید. برخی از جدیدترین مدل های تردمیل ها با استفاده از نرم افزار شبیه سازی مسابقه تخصصی ارائه می شوند.

مزایای 4: سلامت روان و انگیزه

تقویت بزرگ بعدی که شما در حال اجرا بر روی یک تردمیل است این است که واقعا می تواند به عملکرد مغز شما کمک کند، سالم تر شود، و شما را بسیار خوشحال می کند.

دلیل اول این است که تمرینات در حال اجرا و تمرین هوازی مانند دوچرخه سواری باعث می شود مغز شما مقدار بیشتری از اندورفین ها را آزاد کند.

Endorphins ترکیبات شیمیایی مغز شما است که شما را خوشحال می کند.

بنابراین در حال اجرا بر روی تردمیل در خانه می تواند به طور مستقیم به تسکین افسردگی و اضطراب کمک کند.

شما احتمالا شنیده اید که چیزی به نام دونده بالا است، زمانی که یک دونده راه دور را از دست داده و حس احساسات و شادی را به ارمغان می آورد.

برای بعضی ها، ممکن است احساس کنید که شما در قرصهای شاد هستید، اما این در واقع به دلیل طبیعی بودن اندورفین هایی است که بواسطه آن در حال اجرا هستند.

در واقع نشان داده شده است که چیزی که به نام اندوکانبایوئید ها نامیده می شود در طول تمرینات بدنسازی تولید می شود، یکی دیگر از مواد شیمیایی طبیعی مغز که باعث احساس خوشحالی می شود.

احساس شادتر به طور منظم شما را با هر تمرین بیشتر راضی خواهد شد، در نتیجه به انگیزه بیشتر برای اجرای حتی سخت تر در زمان بعد کمک خواهد کرد.

توانایی کنترل کامل راهکار شما نیز یک عامل انگیزشی بزرگ است.

به علاوه این واقعیت است که شما می توانید به موسیقی گوش دهید، یک کتاب بخوانید، یا حتی تلویزیون را تماشا کنید، همانطور که در تردمیل خود اجرا می کنید.

پیدا کردن انگیزه برای اجرا هرگز آسان تر به لطف گزینه های بسیاری که تردمیل به شما می دهد.

مزایای 5: سلامت قلب

شاید یکی از بزرگترین مزایای همراه با اجرای منظم این است که برای سلامت قلب و عروق شما، یا به عبارت دیگر سلامت قلب شما عالی است.

برای یک ورزش منظم هوازی به تقویت قلب و گردش خون در بدن کمک می کند.

گردش بیشتر در واقع بدین معنی است که عضلات شما اکسیژن بیشتری دریافت می کنند، بنابراین قادر به کار سخت تر برای مدت طولانی و گرفتن نتایج بیشتر از هر اجرا است.

یک قلب قوی نیز به معنی کاهش فشار خون شماست - چیزی که برای افراد مبتلا به فشار خون بالا ضروری است.

این می تواند در جلوگیری از بیماری قلبی و خطر ابتلا به چیزی مانند حمله قلبی طول بکشد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از یک تردمیل برای شما این است که کلسترول بد را کاهش می دهد و کلسترول خوب را افزایش می دهد.

این کمک می کند تا برای مبارزه با بیماری قلب و رگ های خونی با نگه داشتن شریان های خود را از انسداد چربی روشن.

از طرفی توجه داشته باشید، اکثر تردمیل ها دارای مانیتور ضربان قلب می باشند که به شما اجازه می دهد چشم هایتان را روی ضربان قلب نگه دارید، چیزی که برای سلامت قلب شما مفید است مفید است.

مزایای 6: تردمیل ها راحت، امن و خصوصی هستند

یکی دیگر از مزایای بسیار بزرگ که همراه با اجرای یک تردمیل است، این است که بسیار راحت است. شما مجبور نیستید هر جا بر روی آن کار کنید.

شما لازم نیست که به ورزشگاه بروید تا ورزش کنید و مجبور نیستید در جاده نیز کار کنید.

این واقعا مناسب برای داشتن یک تردمیل است زیرا شما می توانید به راحتی در هر زمانی از روز کار کنید و حتی می توانید تلویزیون را تماشا کنید.

در حال اجرا بر روی تردمیل بسیار امن تر از در حال اجرا در خارج از منزل است.

این بسیار امن تر است زیرا شما در معرض خطر ضربه زدن به ماشین در حالی که در حال پیاده روی در پیاده رو یا جاده نیست، چیزی است که یک مشکل بزرگ در طول شب است.

این امر مخصوصا برای خانم هایی است که در معرض آزار و اذیت قرار می گیرند، زمانی که تنها در حال اجرا هستند.

به علاوه در حال اجرا در خانه خود را در treadmill خصوصی است خصوصی است که عالی است، اگر شما دوست ندارند مردم را به تماشای شما در حالی که شما کار می کنند.

مزایای 7: کاهش وزن

دلیل بعدی این است که چرا در حال اجرا بر روی تردمیل فوق العاده است، زیرا این می تواند به شما کمک کند تا خیلی سریع از دست بدهید.

در حال اجرا بر روی یک تردمیل می تواند به راحتی 100 کالری برای هر مایل که شما اجرا می کنید را از بین ببرد.

بنابراین اگر شما در یک ساعت 6 مایل را اجرا کنید، می توانید 600 کالری بخورید؛ آن خیلی زیاد است. اگر شما با سرعت کامل اجرا می کنید و می توانید میزان شدت تمرین خود را افزایش دهید، می توانید کالری بیشتری مصرف کنید.

در حال اجرا واقعا برای از دست دادن وزن بهتر از سایر تمرینات هوازی مانند دوچرخه سواری است، به طوری که قطعا دیگری دیگری است.

مزایای 8: ساخت عضلات

شما ممکن است فکر کنید که در حال اجرا تنها برای قلب و استقامت شما مفید است، اما این قطعا این مورد نیست، زیرا خیلی بیشتر است.

البته، در حال اجرا، از عضلات خود استفاده کنید و این بدان معنی است که همان عضلات را نیز ساخت. هرچه بیشتر به سمت پایین حرکت دهید، عضلات در پاهای شما بالا می روند.

به همین دلیل هر چه بیشتر شما قوی تر می شوید، عضلات پای خود را دریافت خواهید کرد.

با توجه به نحوه اجرا، می توانید با عضلات شکمی خود خم شوید، همچنین می توانید نیروی اصلی خود را افزایش دهید.

در حال اجرا حتی می توانید عضلات بازو خود را به سادگی به علت این واقعیت که شما آنها را در حال چرخش در حالی که شما اجرا می شود.

در حال اجرا بر روی تردمیل واقعا مزایای بی پایان دارد.

مزایای 9: بهبود انعطاف پذیری مشترک

انعطاف پذیری انعطاف پذیری واقعا مهم است از لحاظ حفظ تلفن همراه و باقی مانده به راست، به خصوص در سن شما.

افزایش انعطاف پذیری مفصلی می تواند با بیماری های دژنراتیو استخوان، آرتریت و سایر شرایطی که مانع انعطاف پذیری می شود، مبارزه کند.

به طور مرتب بر روی تردمیل کار می کند

 

مزایای 10: آسان برای استفاده

چیزی که ما واقعا در مورد تردمیل ها واقعا دوست داریم این است که آنها بسیار آسان برای استفاده هستند و نیاز به تقریبا بدون تلاش برای راه اندازی و یا رفتن.

همه شما باید انجام دهید این است که برخی از دکمه ها را در کنترل پنل فشار دهید، تنظیمات مورد نظر را انتخاب کنید و شروع به کار کنید.

حتی اگر تردمیل را به طور کامل درک نکنید، همه آنها با دستورالعمل های دستورالعمل همراه می شوند و این کار باعث می شود که همه چیز آسان باشد.

 

مزایای 11: ساختن تراکم استخوان

یک بخش واقعا عالی در مورد اجرای به طور منظم این است که شما به ساخت تراکم استخوان کمک می کنید. چگالی استخوان اشاره به مقدار مواد معدنی استخوان است که به قدرت و دوام آنها کمک می کند.

هرچه بیشتر مواد معدنی بیشتری را اجرا کنید، در داخل استخوانهای خود حضور خواهید داشت، به این ترتیب آنها قوی تر می شوند.

با داشتن تراکم استخوان بیشتر در مبارزه با بیماری هایی نظیر پوکی استخوان، یک بیماری است که استخوان های شما شکننده است و مفاصل شما دردناک است.

تمرینات تحمل بار از قبیل راه رفتن، برای تقویت استخوان ها عالی هستند، به علاوه تردمیل یک راه عالی برای اجرای بدون آسیب مفاصل شما به دلیل آن است که ورزش تاثیر کمتر است.

نتیجه

همانطور که می بینید تعداد زیادی از مزایایی که شما از منظر به کار می گیرید وجود دارد، به علاوه مزایای بیشتری نیز وجود دارد اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید تا خود را در تردمیل خود قرار دهید.

با استفاده از تردمیل، می توانید خطر ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت و مشکلات بهداشتی مرتبط با آن را کاهش دهید. شما می توانید قدرت عضلانی و استقامت خود را افزایش دهید، به علاوه شما می توانید قدرت استخوان هایتان را نیز افزایش دهید. تردمیل ها امن، خصوصی، راحت و بسیار آسان برای استفاده هستند.

ما امیدواریم که بتوانیم برخی از مزایای تردمیل ها را برای شما دوستان عزیز روشن کنیم زیرا ما می خواهیم همیشه شما سالم و سرحال باشید و راهی عالی برای انجام ورزش با ابزار تمرین که مورد علاقه همه است!

fitandme

درباره‌ی merfkala

همچنین ببینید

خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900

سفارش و خرید اینترنتی تردمیل توربو فیتنس مدل TF1900 برای سفارش و مشاهده توضیحات کامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *