قیمت جک درب پارکینگ سهند

جک بازویی 400 سهند در ساختمان هایی با حداکثر 20 یا 30 واحد تردد و استفاده از درب های اتوماتیک الکترومکانیکی کاربرد دارد و به دلیل قیمت مقرون به صرفه و توان مناسب عمدتاً در محیط های مسکونی استفاده می شود. این جک پارکینگی دارای طول عمر بسیار بالا و قابلیت ضد آب و گرد و غبار برای ایمن بودن در محیط های باز مانند خانه های شمالی که دارای حیاط هستند و در معرض باران و گرد و غبار هستند و کاملا ضد آب و گرد و غبار می باشد.
لوازم جانبی روی گربه
جک سهند 400 دارای چراغ چشمک زن با علائم هشدار دهنده و آلارم های مختلف مانند چشمک زدن پیغام مرکز فرماندهی را نشان می دهد و اگر خودرو، عابر پیاده یا مانعی جلوی چشم باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند و از Do جلوگیری می کند. به درب ماشین آسیب نزنید. دارای یک جفت چشم فتوسل (سیستم مادون قرمز) است که وظیفه هدایت، باز کردن، بستن و توقف جک ها و در نهایت رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگی را بر عهده دارد. دو عدد ریموت کنترل که وسیله ارتباطی کاربر با مرکز فرماندهی می باشد.
از قفل برقی استفاده کنید
جک پارکینگی سهند برای ساختمان های مسکونی با تعداد واحد کم استفاده می شود. با نیروی مکانیکی و دنده کار می کند، برای درهای سبک، کم تردد و باریک استفاده می شود. سهند الکترومکانیکی جک پارکینگی از نظر امنیت مانند سیستم های هیدرولیک بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار خارجی بسیار مقاوم بوده و با یک قفل برقی ساده و کارآمد می توان نفوذ آن را به صفر رساند.
24 ماه گارانتی
گارانتی جک درب 400 سهند بر اساس کارت گارانتی و اعلام شرکت دارای دو سال خدمات پس از فروش بوده و پوشش گسترده ای در تمامی استان های کشور دارد.جک درب پارکینگی 400 سهند
نتیجه گیری نهایی
جک درب پارکینگی 400 سهند برای محیط های مسکونی با وضوح 20 تا 30 واحد طراحی شده و از نظر کیفیت محصول در رتبه بالایی قرار دارد. جک درب پارکینگی سهند قابلیت حمل بسیار خوب و قدرتمندی دارد که قابل نصب بر روی انواع درب های مسکونی می باشد. جدای از تمامی این ویژگی ها، داشتن قیمت بودجه بسیار مناسب این جک نسبت به مدل های دیگر برندها بسیار قابل توجه است. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =