سودده ترین زمینه های سرمایه گذاری در ترکیه

سودده ترین زمینه های سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در خارج از کشور این روزها هواداران زیادی را به خود جلب کرده است و بسیاری از افراد به سرمایه گذاری خارجی علاقه مند هستند. به طور کلی ، سرمایه گذاری هنگامی اتفاق می افتد که شخص برای چیزی یا چیزی پول خرج کند و انتظار دارد پول را با بهره برداشت کند. افراد با دیدگاه ها و اهداف مختلف در مهاجرت سرمایه گذاری می کنند. امروزه بیشتر سرمایه گذاری ها در خارج از کشور برای به دست آوردن اقامتگاه یا شروع کار در کشورهای دیگر انجام می شود.

بسیاری از سرمایه داران ایرانی ترکیه را یک کشور مناسب برای سرمایه گذاری می دانند ، زیرا فرصت های سرمایه گذاری در این کشور به دلیل پویایی اقتصاد ترکیه و بازار پر رونق خدمات گردشگری است. بهترین سرمایه گذاری در موارد تجاری در ترکیه ، با توجه به اندازه سرمایه و زمینه سرمایه گذاری ، مربوط به بخش های تولید ، صنعتی و خدمات است.

با توجه به پیشرفت چشمگیر حاصل از اقتصاد در حال توسعه در سالهای اخیر ، ترکیه به یک مرکز جاذبه برای سرمایه گذاران نهادی و فردی که در بخش های ساخت و ساز و املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند ، تبدیل شده است. در این فرایند ، کشور فرصت های قابل توجهی را برای سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهد.

اگر کسی قصد دارد با سرمایه گذاری در کشور ترکیه ، گذرنامه ترکیه را دریافت کند. او باید بداند که او فقط در صورت سرمایه گذاری در زمینه های اعلام شده توسط دولت ترکیه می تواند تابعیت این کشور را بدست آورد. معمولاً مردم می توانند مطابق تعاریف بین المللی ، برای خود و خانواده های خود شهروندی کسب کنند. روند دریافت گذرنامه این کشور ممکن است بین 3 تا 6 ماه طول بکشد ، اگرچه این زمان به دلیل بنیاد سرمایه گذاری دولت ترکیه در حال کاهش است.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول ، ترکیه بهترین است.شهرهای ازمیر، بورسا و آنتالیا دارای ویژگی های ویژه و ممتاز سرمایه گذاری هستند که سرمایه گذاران املاک را جذب می کنند.

یکی از روش های سرمایه گذاری در ترکیه خرید اوراق قرضه، سهام و سپرده بانکی است. سرمایه اولیه 500000 دلار است و فردی که قصد سرمایه گذاری از این طریق در ترکیه را دارد باید این مبلغ را در حساب بانکی خود داشته باشد. این نوع سرمایه گذاری می تواند اقامت ترکیه را برای سرمایه گذار فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =