دوره آموزش زبان لاتین

زبان انگلیسی در سراسر جهان به عنوان یک زبان بین المللی و رسمی شناخته شده است. بسیاری از افراد در کشورهایی که زبان رسمی دیگری به جز انگلیسی دارند، در تلاش برای یادگیری این زبان هستند. به همین دلیل است که موسسات زبان انگلیسی هر روز در کشورهای مختلف به ویژه اینجا در حال رشد هستند. با یادگیری زبان انگلیسی و کسب مدارک تخصصی در این زبان مانند آیلتس و تافل می توانید فرصت های جدیدی برای تحصیلات شغلی و آینده خود ایجاد کنید.

از یک طرف، زبان انگلیسی دارای بیش از یک و نیم میلیارد گویش در سراسر جهان است که بیش از یک میلیارد زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می گیرند. بنابراین، یادگیری زبان انگلیسی نه تنها دنیای مترجمان انگلیسی، بلکه دنیای مترجمان انگلیسی را نیز فراهم می کند.

یادگیری یک زبان خارجی درک سایر فرهنگ ها را افزایش می دهد. این رابطه زبان و انسانیت را تقویت می کند. زبان های خارجی دیدگاه فرد را نسبت به جهان گسترش می دهد، تجربه فرد را افزایش می دهد و مهارت ها و تحمل او را افزایش می دهد.

با استفاده روزافزون از اینترنت و شبکه های اجتماعی، انگلیسی به زبان غیر رسمی رایج در سراسر جهان تبدیل شده است. انگلیسی نه تنها زبان بین المللی ارتباطات و تجارت است، بلکه زبان ارتباط و سرگرمی برای مردم جهان است. بنابراین نیاز به یادگیری این زبان هر روز بیشتر می شود.

یکی از پاسخ‌های این سوال که چرا در حال یادگیری زبان انگلیسی هستیم را می‌توان به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی روز تعبیر کرد که برای بسیاری از ما به یکی از سرگرمی‌های واقعی تبدیل شده است، بنابراین به دنبال یادگیری ما انگلیسی هستیم.خوشبختانه بسیاری از این محصولات اطلاعاتی چه به نام و چه با ترجمه فارسی در دسترس ما هستند. اما البته این نوع محتوای ویدیویی تقریبا هیچ گاه پیام و فضای اولیه یک فیلم یا سریال را منتقل نمی کند و حتی در بسیاری از موارد ایرادات جدی در دستور زبان و اصول وجود دارد.

یکی از بزرگترین دلایل جایگاه بین المللی زبان انگلیسی، قدرت صنعت دریایی بریتانیا و تعداد زیادی از افراد انگلیسی زبان است که به کشورهای دیگر سفر می کنند. پس از کشف آمریکا، ویرجینیا اولین مستعمره انگلیس بود و انگلیسی ها به سرعت فرهنگ، شیوه زندگی و زبان خود را به کشورهای اشغالی گسترش دادند. مستعمرات انگلیسی به دلیل موقعیت اقتصادی و نظامی خود مجبور شدند زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کنند. حتی پس از استقلال این کشورها، انگلیسی به دلیل سادگی در دستور زبان و واژگان، همچنان به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گرفت.

در آغاز قرن بیستم، تعداد مقالات علمی و مقالات نوشته شده به زبان انگلیسی از تعداد مقالات به زبان های دیگر بیشتر شد. به عنوان مثال در هلند نرخ متن انگلیسی 40 به 1 متن هلندی است به همین دلیل یادگیری زبان انگلیسی برای کار در یک زمینه علمی یک امتیاز ویژه است.

انگلیسی زبانان غیر بومی که آن را به عنوان زبان دوم یاد می گیرند، اغلب به این نکته اشاره می کنند که در انگلیسی می توانند مطالب را به روش های مختلف بیان کنند. شما می توانید انگلیسی را هر طور که می خواهید صحبت کنید. کشورهایی مانند سنگاپور این قانون را جدی گرفته اند و شکل جدیدی از انگلیسی به نام “Singlish” ایجاد کرده اند که زبان چینی و عوامل مالی را در خود جای داده است.یادگیری یک زبان جدید نه تنها هیجان انگیز است، بلکه باعث ایجاد انگیزه نیز می شود. با یادگیری زبان، احساس خواهید کرد که بهتر از آن چیزی هستید که فکر می کردید. ممکن است شروع کمی سخت باشد، اما زمانی که به اولین هدف خود برسید، اعتماد به نفس شما بسیار افزایش می یابد. زمانی که تحصیلات کافی دارید می توانید زبان را به دیگران نیز آموزش دهید! وقتی با دوستان و آشنایان خود صحبت می کنید، با اطمینان در مورد زبانی که یاد گرفته اید صحبت خواهید کرد.

علاوه بر این، یادگیری زبان انگلیسی فواید زیادی برای سلامتی دارد. بر اساس مطالعه ای که توسط دانشگاه ادینبورگ انجام شده است، افرادی که به دو یا چند زبان صحبت می کنند، توانایی های شناختی شگفت انگیزتری دارند و بنابراین روند پیری مغزشان کندتر می شود. یادگیری زبان همچنین می تواند زوال عقل را به تاخیر بیندازد. محققان همان دانشگاه دریافتند افرادی که فقط به یک زبان صحبت می کنند، حدود دو برابر بیشتر از سکته مغزی بهبود می یابند.

 

برای شرکت در این دوره به صورت عمومی , خصوصی و یا آنلاین به کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =