دریافت پاسپورت ترکیه

افراد زیادی هستند که می خواهند محدودیت های فعلی را دور بزنند، پاسپورت برای اینکه کشوری غیر از کشور خودشان را دریافت کنند تا یک پاسپورت دوم را دریافت کنند تا از مزایای مختلفی مانند سفر راحت تر در کشورهای مختلف جهان برخوردار شوند. ترکیه در حال حاضر یکی از بهترین کشورهای دارای دومین پاسپورت و تابعیت برای ایرانیان است که از طریق آن ارزش پاسپورت ترکیه را بررسی می کنیم.
پاسپورت ترکیه با خرید ملک در ترکیه
خرید ملک یکی از راه های دریافت پاسپورت ترکیه است. خرید ملک یک سرمایه گذاری پر ریسک است. به این ترتیب می توانید سرمایه خود را در یک سیستم اقتصادی با ثبات سرمایه گذاری کنید.
این کار را می توان از وب سایت های املاک ترکیه و یا به صورت حضوری انجام داد. پس از خرید ملک و انجام مراحل قانونی می توانید به اداره ثبت اسناد و املاک ترکیه مراجعه کرده و برای شهروندی ترکیه اقدام کنید.
روند بررسی و تایید اسناد حدود یک هفته طول می کشد. پس از دریافت گواهی شهروندی، باید به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کرده و برای اجازه اقامت اقدام کنید. در نهایت، شما باید به اداره شهروندی و جمعیت ترکیه درخواست دهید و گواهی شهروندی و اجازه اقامت را برای نهایی کردن درخواست خود ارائه دهید. امتحان نهایی 30 روز طول می کشد و سپس به متقاضی شهروندی ترکیه داده می شود.
پاسپورت ترکیه توسط کارآفرینی
کارآفرینی راه دیگری برای اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه است. با راه اندازی کسب و کار در ترکیه و ایجاد شغل برای 50 شهروند این کشور می توان تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت کرد. واضح است که راه اندازی کسب و کار در کشوری دیگر دارای مشکلاتی است که انتخاب این روش بیشتر از روش های دیگر مورد استقبال قرار نمی گیرد.
پاسپورت ترکیه توسط استخدام
کار و اشتغال راه دیگر اخذ پاسپورت و اقامت ترکیه است.برای این کار باید از یک کارفرما یا شرکت معتبر در این کشور برای ویزای کار ترکیه پس از اخذ مجوز کار یک ساله از وزارت کار ترکیه که برای یک سال تمدید می شود، پیشنهاد شغلی داشته باشید. شما می توانید اقامت ترکیه و پاسپورت را به مدت ده سال در هر زمانی دریافت کنید.
پاسپورت ترکیه با ازدواج
ازدواج با شهروند ترکیه یکی از راه های اخذ پاسپورت ترکیه است که پس از سه سال زندگی مشترک به شهروند ترکیه و پاسپورت داده می شود. در ابتدا به فرد اجازه اقامت 1 ساله داده می شود که قابل تمدید است و پس از 3 سال ازدواج می تواند با ارائه مدارک لازم برای تابعیت ترکیه اقدام کند.
پاسپورت از طریق آموزش
تحصیل یکی از راه های گرفتن پاسپورت ترکیه است. سالانه 4500 دانشجوی خارجی در دانشگاه های ترکیه پذیرفته می شوند که به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شوند. زبان ترکی به طور کلی در دانشگاه های دولتی تدریس می شود.
برخی از دانشگاه های ترکیه یک آزمون ورودی دارند که YOS SAT است و برای ورود به دانشگاه گرفته می شود. از جمله دانشگاه های ترکیه که توسط ایران معتبر هستند می توان به دانشگاه های کوچ، حاجات تاپیه، استانبول، آنکارا، آیسه و آتاتورک اشاره کرد. تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در ترکیه امکان پذیر است. تحصیل به تنهایی منجر به اقامت و پاسپورت نمی شود، اما پس از تحصیل و کار می توانید اقامت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید.

اطلاعات کلی در مورد ترکیه
با بررسی های انجام شده متوجه شده ایم که ترکیه در بین محبوب ترین و مناسب ترین کشورها برای مهاجرت به خصوص در بین ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد.
این مکان به دلایل زیادی از جمله اقتصاد خوب، نزدیکی به فرهنگ ها و مذاهب خاص و همچنین موقعیت آن به این کشور تعلق گرفت.ترکیه به دلیل اینکه بخشی از آسیا و بخشی از اروپا است، یک کشور اوراسیا نامیده می شود. پایتخت ترکیه آنکارا و واحد پول آن لیر است.
ترکیه 783562 کیلومتر مربع مساحت دارد و جمعیتی در حدود 80 میلیون نفر دارد. جالب است بدانید که 75 درصد جمعیت این کشور مسلمان هستند. حکومت او سکولار است.
راه های مختلفی برای دریافت پاسپورت ترکیه بسته به فرد، شرایط و مراحلی که باید طی کنید وجود دارد.

اعتبارنامه پاسپورت ترکیه
همانطور که می دانید، برخی از پاسپورت در سراسر جهان بسیار مورد احترام هستند. در مورد ترکیه، این موضوع باید قبل از سفارش پاسپورت بررسی شود.
مطالعه این موضوع بسیار مهم است زیرا با درک اهمیت آن می توانید تعیین کنید که آیا مصرف پاسپورت ترکیه برای شما مفید است یا خیر.
ارزش و مشروعیت پاسپورت این است که به دلیل استقبال این شخص می توانید در 71 کشور آزادانه سفر کنید. البته 83 کشور نیز برای ورود به ویزا نیاز دارند.
آنها به عنوان شهروند ترکیه می توانند بدون ویزا وارد ۴۴ کشور شوند و سپس در فرودگاه های این کشور ویزا بگیرند.

شرایط اخذ پاسپورت در ترکیه
وقتی به وکیل یا موسسه حقوقی در این زمینه مراجعه می کنید به شما می گویند که اخذ پاسپورت ترکیه و نحوه اخذ آن کاملا به شرایط شما بستگی دارد.
البته برای دریافت پاسپورت باید مجوز اقامت دولتی داشته باشید. راه های زیادی برای اخذ اقامت و در نتیجه پاسپورت وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد. دریافت پاسپورت توسط:
• ک
• تحصیلات
• سرمایه گذاری
• تولد
• ازدواج
• پناه

سرمایه گذاری
یکی از مطمئن ترین راه ها برای درخواست اقامت و در نتیجه پاسپورت ترکیه، سرمایه گذاری در این کشور است. راه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد.لطفا توجه داشته باشید که سرمایه ای که در این کشور سرمایه گذاری می کنید باید حداکثر برای مدت 3 سال در ترکیه باقی بماند.
شما می توانید با خرید خانه بیش از 250 هزار دلار، سپرده بانکی 500 هزار دلاری، خرید سهام و همچنین ثبت شرکت و استخدام گروهی از شهروندان ترکیه در ترکیه سرمایه گذاری کنید.
تولد
در کشورهای مختلف قوانین مختلفی در این زمینه وجود دارد. در ترکیه با تولد فرزند، اگر پدر کودک شهروند ترکیه باشد، کودک به طور خودکار تابعیت می یابد.
تابعیت ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت ترکیه 2022
در این مقاله به نحوه دریافت پاسپورت ترکیه می پردازیم، با تکنیکوگروپ همراه باشید.
• ویدیو در مورد تابعیت ترکیه
• شرایط اخذ تابعیت ترکیه
• تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
• نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
با خرید خانه ای حداقل 250 هزار دلاری پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
با خرید خانه پاسپورت ترکیه را با کمتر از 250 هزار دلار دریافت کنید
پاسپورت ترکیه را با سرمایه گذاری در یک بانک (حداقل 500000 دلار) دریافت کنید
دریافت پاسپورت ترکیه با مجوز کار (Chalizmaizin)
با ثبت شرکت پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
اخذ پاسپورت ترکیه برای ازدواج با شهروند ترکیه
• مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت ترکیه
• مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
• قانون جدید شهروندی ترکیه
• کشوری که می توانید با ترکیه پاسپورت سفر کنید
. تابعیت ترکیه چیست؟
طبق ماده 66 قانون ترکیه، هر فردی که تابعیت ترکیه یا تابعیت ترکیه را دریافت کند، ترک است. تابعیت ترکیه طبق مفاد قانون به هر فردی اعطا می شود و به هر دلیلی (طبق قانون) می توان تابعیت فردی را پس گرفت.
اخذ تابعیت ترکیه قانون خون است نه قانون کشور! این بدان معنی است که شهروندی ترکیه به طور خودکار به فردی که از والدین ترک متولد شده است اعطا می شود.برای اخذ تابعیت ترکیه در بدو تولد کافی است یکی از والدین در زمان تولد فرزند شهروند ترکیه و دیگری شهروند ترکیه باشد. خارجی بودن کودک نمی تواند تابعیت دریافت کند. فرزندان والدین ترک ترک محسوب می شوند. بنابراین اگر یکی از والدین او ترک باشد (فرقی نمی کند یکی از والدین ترک باشد) او نیز ترک محسوب می شود. اما صرفا متولد شدن در ترکیه به معنای اخذ تابعیت ترکیه نیست، زیرا ترکیه تابع قوانین ترکیه نیست. شرایط اخذ تابعیت ترکیه
1. طبق قانون، متقاضی باید به سن قانونی رسیده باشد (متقاضی به معنای متقاضی است).
2. عدم وجود یک بیماری جدی که سلامت عمومی را به خطر می اندازد
3. تهدیدی برای امنیت ملی و نظم عمومی نباشد
4. شرایط مالی کافی در دسترس است
تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
اگر قصد مهاجرت و زندگی در کشور دیگری را دارید، گزینه های زیر در دسترس شما هستند:
• اخذ اقامت
• اخذ تابعیت
محل اقامت:
شما به عنوان یک خارجی در کشور مقصد زندگی خواهید کرد و در مقایسه با سایر شهروندان آن کشور از حقوق و مزایای محدودی برخوردار خواهید بود، اقامت شما موقت خواهد بود و اگر قوانین آن کشور در مورد اقامت اتباع خارجی تغییر کند، ممکن است زندگی شما ادامه یابد. به دردسر افتادن. به عنوان مثال، در سال 2020، ترکیه قانونی را برای عدم تمدید مسکن تصویب کرد. اگر علاقه مند به اخذ اقامت ترکیه هستید مقاله ما در مورد اقامت ترکیه را مطالعه کنید.
تابعیت:
اگر شهروند آن کشور هستید، شهروند آن کشور هستید و مانند همه افراد دیگر در آن کشور، از تمام حقوق و مزایایی برخوردار خواهید بود، مثلاً حق تحصیل رایگان و بیمه درمانی رایگان. افتتاح حساب در بانک های مختلف، اجازه کار و اقامت دائم و توجه داشته باشید که شرایط اخذ تابعیت ترکیه با توجه به درخواست شما متفاوت است.با ما همراه باشید تا راه های آسان اخذ تابعیت ترکیه را بررسی کنیم. روش های دریافت پاسپورت ترکیه
1. خانه ای با قیمت کمتر از 250000 دلار بخرید
2. خانه ای بیش از 250000 دلار بخرید
3. سرمایه گذاری در بانک
4. از طریق مجوز کار
5. هنگام ثبت شرکت
6. با ازدواج با یک شهروند ترکیه
در زیر این روش ها را جداگانه بررسی می کنیم، با ما همراه باشید:
1- با خرید ملکی به ارزش حداقل 250 هزار دلار، پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
یکی از محبوب‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای گرفتن پاسپورت ترکیه، خرید ملک با ارزش حداقل 250 هزار دلار (قبلا یک میلیون دلار بود، اما از سال 2018 تغییر کرده است). به این ترتیب خریدار پاسپورت خود را در مدت 3 تا 4 ماه پس از خرید ملک دریافت می کند. این بهترین و سریع ترین راه برای دریافت پاسپورت ترکیه است. بیایید بررسی کنیم که چرا این روش را بهترین راه برای دریافت پاسپورت ترکیه می نامیم. مزایای گرفتن پاسپورت ترکیه با خرید خانه
با خرید خانه یا بیشتر در ترکیه، شما در حال سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات هستید و همانطور که می دانید سرمایه گذاری در این بخش یکی از سودآورترین و مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری است، در واقع می توان گفت که یکی از راه های سرمایه گذاری است. از بهترین گزینه های سرمایه گذاری
•• علاوه بر افزایش و رشد قیمت ملک یا مستغلات خریداری شده، نوسانات نرخ ارز و قدرت بسیار بیشتر لیر و دلار در برابر ریال، در این بخش سرمایه گذار دستاوردهای زیادی خواهد داشت. سود ناشی از سرمایه گذاری در این بخش. دلار
یکی دیگر از راه های کسب سود هنگام سرمایه گذاری در املاک، اجاره ملک یا ملک خود است، در برخی از خریدها، فروشنده اجاره بها را به صورت سالانه به خریداران تضمین می کند و در برخی موارد اجاره بها را به دلار دریافت می کند.سود شما را چند برابر می کند.
•• با این روش سریع قادر به دریافت پاسپورت خواهید بود و در صورتی که مراحل درخواست گذرنامه را به وکلای مجرب و متخصص بسپارید، پاسپورت شما طی 3 تا 4 ماه بدون هیچ خطری صادر می شود.

شرایط اخذ پاسپورت ترکیه با خرید خانه

در ترکیه مدارک مختلفی برای انواع املاک وجود دارد که جزئیات آن از قلمرو تابعیت ترکیه فراتر می رود، اما باید توجه داشت که در هنگام خرید انواع املاک، اخذ تابعیت ترکیه از طریق آن امکان پذیر نخواهد بود. وسیله خرید یک خانه، چون به عنوان مثال شما نه تنها پاسپورت دریافت می کنید، بلکه با نوعی مدارک شرکتی (Hesli) اقامت ترکیه را نیز دریافت می کنید، به همین دلیل ما اینجا هستیم، تکینوگروپ قبل از مشاوره با کارشناسان این حوزه سرمایه گذاری به شما توصیه می کند. بوقلمون. زیرا ممکن است با اشتباه و یا عدم اطلاع از قوانین ترکیه صدمات جبران ناپذیری به خود، خانواده و سرمایه خود وارد کنید. همچنین اگر علاقه مند به اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید خانه هستید نکات بسیار مهم و حیاتی وجود دارد که می تواند در روند درخواست پاسپورت بسیار تاثیرگذار باشد و دانستن آنها بسیار مهم است از جمله:
به این ترتیب می توانید ملکی را که فقط 3 سال پیش خریداری شده است بفروشید و تعهدی برای نگهداری ملک دریافت خواهید کرد.
2. ملک خریداری شده از خارج از کشور را نخرید و حتی سه دست قبلی سند به نام خارجی نباشد، یعنی خرید توسط مردم ترکیه انجام شود.
3. از این طریق خریداران، همسران و فرزندان زیر 18 سال می توانند پاسپورت دریافت کنند.
4. شما نیازی به خرید ملک ندارید و همچنین می توانید املاک تجاری، خدماتی، مسکونی و غیره خریداری کنید. اعداد نیز استاندارد نیستند، به این معنی که می توانید بیش از یک ملک خریداری کنید.5. سرمایه گذاری باید در بخش املاک و مستغلات باشد، یعنی با خرید زمین نمی توانید پاسپورت دریافت کنید.

2- با خرید خانه ای کمتر از 250 هزار دلار پاسپورت ترکیه بگیرید

اگر توانایی مالی برای خرید ملکی به ارزش حداقل 250000 دلار ندارید، نگران نباشید! همچنین می توانید با خرید ملکی با قیمت کمتر، پاسپورت ترکیه را دریافت کنید. اما در این مورد قطعا شتاب پاسپورت ترکیه مانند مورد قبلی نیست، همانطور که می دانید با خرید ملکی حداقل 250 هزار دلاری می توانید بلافاصله درخواست تابعیت ترکیه کنید اما در این صورت روند کار زمان می برد به طور خلاصه:
1. با خرید خانه در ترکیه به هر مبلغی (توجه داشته باشید که سند از نوع هسلی نیست) هر ساله با سند ملک خود اقامت ترکیه را تمدید می کنید (اقامت نوع تاشینماز)
2. روزی که ترکیه را ترک کردید محاسبه می شود، یعنی در این دوره پنج ساله نباید بیش از 180 روز خارج از ترکیه باشید.
3. بعد از 5 سال می توانید برای شهروندی ترکیه اقدام کنید.

3- اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری در بانک (حداقل 500000 دلار)

اگر به دلایلی تمایلی به خرید ملک در ترکیه ندارید، با سرمایه گذاری در بانکی در این کشور با مبلغ حداقل 500000 دلار، می توانید در مدت زمان کوتاهی وارد پروسه درخواست شهروندی ترکیه شوید و تابعیت ترکیه را دریافت کنید. . کردها توجه داشته باشید که مبلغ فوق را به مدت 3 سال در بانک واریز خواهید کرد و حق برداشت نخواهید داشت، این مبلغ می تواند به دلار، لیر یا یورو باشد، اما توجه داشته باشید که اگر مبلغ فوق به صورت سپرده باشد. لیر، سود حواله بانکی به مدت 3 سال به حساب شما اضافه می شود.

4- اخذ پاسپورت ترکیه از طریق مجوز کار (Chalizmaizin)

با داشتن مجوز کار در ترکیه و 5 سال کار مداوم می توانید برای پاسپورت ترکیه و تابعیت ترکیه اقدام کنید.البته، کارفرمایان باید روند استخدام شما را قانونی کنند و بیمه شما را به صورت ماهانه رد کنند. در واقع این یکی از سخت ترین راه ها برای اخذ تابعیت ترکیه است و اغلب یافتن کارفرمایی که بتوانید با او قرارداد کاری مناسب و مطمئن امضا کنید کار آسانی نخواهد بود.

5- اخذ پاسپورت ترکیه با ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در ترکیه و دریافت مجوز کار زیر می توانید پس از 5 سال برای پاسپورت ترکیه اقدام کنید. اگر کسب و کار خاصی دارید یا می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید تا بتوانید از مزایای کسب و کار در این کشور بهره مند شوید، شهروندی بگیرید و در صورت امکان کسب و کار خود را در مرحله بعدی توسعه جهانی بسازید. و کار شما…
6- اخذ پاسپورت ترکیه با ازدواج با شهروند ترکیه

یکی از راه های به ظاهر ساده برای دریافت پاسپورت ترکیه، ازدواج با یک شهروند ترکیه است. اما در نظر داشته باشید که با رعایت ترفندهایی که برخی افراد در این زمینه به کار می برند، اداره مهاجرت ترکیه نسبت به این موضوع حساس شده و باید از واقعی بودن ازدواج متقاضی اطمینان حاصل کرد. بنابراین حداقل 3 سال ازدواج الزامی است. وقتی آن دوره تمام شد و اگر نتایج تحقیقات محلی نشان داد که ازدواج واقعی است، می توانید برای شهروندی اقدام کنید…
مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت ترکیه
مدارک مورد نیاز (سرمایه گذار، همسر و فرزندان زیر 18 سال):
1. اصل و ترجمه تمام خانواده پاسپورت با تایید اداره مسکن ترکیه (نوتردام) یا کنسولگری.
2. ترجمه کارت اعضا با تایید وزارت امور خارجه و سپس کنسولگری ترکیه.
3. سند ازدواج سرمایه گذار و همسرش با تایید وزارت امور خارجه و سپس کنسولگری ترکیه.
4. سوابق خانوادگی و ترجمه آنها با تایید وزارت امور خارجه ترکیه و کنسولگری ترکیه با نشان دادن کلیه اعضای خانواده و بستگان در صورت وجود
5.کارت مسکن اصلی و تصفیه شده (کارت کیملیک)
6. هر کس چهار عکس بیومتریک دارد
7. سندی که وضعیت درآمد سرمایه گذار را نشان می دهد
8- نمایندگی سرمایه گذار با یک وکیل برای تکمیل روند به دست آوردن شهروندی ترکیه
9. تحویل برای پرداخت تمام هزینه های لازم
10. نام و عنوان جدید (اگر مردم بخواهند ، می توانند نام و عنوان را انتخاب کنند)

مزایای به دست آوردن تابعیت ترکیه برای ایرانیان
مسافرت بدون ویزا به 110 کشور
به دست آوردن ویزای شینگن و انگلستان آسان است
شهروندی دائمی است و می تواند به نسل های آینده منتقل شود
شما حق رأی و کار برای کار دولت ترکیه را دارید
امکان آموزش رایگان در مدارس و دانشگاه ها
برای گرفتن ترکیه پاسپورت نیازی به صحبت ترکی ندارید
این یکی از بهترین 40 پاسپورتS در جهان است.
هیچ محدودیتی در سفر به ترکیه نخواهید داشت.
پاسپورت را می توان طی 60 تا 90 روز کاری دریافت کرد.
همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند تابعیت ترکیه داشته باشند.
قانون ملیت جدید ترکیه
به گفته مطبوعات رسمی ترکیه ، برخی از قوانین برای به دست آوردن تابعیت ترکیه برای خرید املاک و مستغلات و سرمایه گذاری اصلاح شده است و طبق قوانین جدید ، سرمایه گذاری هنوز 250 هزار دلار است ، اما در روش پرداخت تغییراتی ایجاد شده است. در این حالت ، مبلغ ابتدا باید به دلار واریز شود که در حساب بانکی خریدار استفاده می شود ، سپس این بانک مبلغ دلار را به بانک مرکزی ترکیه می فروشد و آن را به LIRA منتقل می کند. در یک حساب دلار در بانک مرکزی – اما در حساب خریدار نیست. به لیر تبدیل شد. در حقیقت ، این اصلاح خریدار را تغییر نداد ، اما نحوه انتقال پول فقط ، که خریدار را زیاد تغییر نداد.
کشورهایی که می توانید بدون ویزا با ترکیه پاسپورت سفر کنید!
Bangladesh, Macao, Sri Lanka, Brunei, Cambodia, Malaysia, Taiwan, Maldives, Tajikistan, Hong Kong, Mongolia, Thailand, Indonesia, Nepal, Japan, the Philippines, Timur, Uzbekistan, Kazakhstan, Singapore, Kyrgyzstan and South Korea
South Africa, Sudan, Switzerland, Tanzania, Togo, Tunisia, Uganda, Zambia, Zimbabwe, Somalia, Senegal, São Tommy, Rwanda, Mozambique, Morocco, Mauritius, Mauritania, Madagascar, Benin, Botswana, Cape Verde, Guinea Bissau Kenya
قطر ، عراق ، ایران ، عمان ، جورجیا ، لبنان ، بحرین ، کویت ، آذربایجان و اردن
مونته نگرو ، کوزوو ، آلبانی ، بلاروس ، مقدونیه ، بوسنی ، هرزگوین ، مولداوی ، اوکراین و صربستان
کاستاریکا ، کاوادور ، السالوادور ، گواتمالا ، هندوراس ، نیکاراگوئه ، باهاما ، سورینام ، ونزوئلا ، بلیز ، اروگوئه ، بولیوی ، آرژانتین ، مکزیک ، برزیل ، پاناما ، شیلی ، پاراگوئه ، کلمبیا و پرو
وادتابعیت ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت ترکیه 2022
در این مقاله به نحوه دریافت پاسپورت ترکیه می پردازیم، با تکنیکوگروپ همراه باشید.
• ویدیو در مورد تابعیت ترکیه
• شرایط اخذ تابعیت ترکیه
• تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
• نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
با خرید خانه ای حداقل 250 هزار دلاری پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
با خرید خانه پاسپورت ترکیه را با کمتر از 250 هزار دلار دریافت کنید
پاسپورت ترکیه را با سرمایه گذاری در یک بانک (حداقل 500000 دلار) دریافت کنید
دریافت پاسپورت ترکیه با مجوز کار (Chalizmaizin)
با ثبت شرکت پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
اخذ پاسپورت ترکیه برای ازدواج با شهروند ترکیه
• مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورت ترکیه
• مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
• قانون جدید شهروندی ترکیه
• کشوری که می توانید با ترکیه پاسپورت سفر کنید
تابعیت ترکیه چیست؟
طبق ماده 66 قانون ترکیه، هر فردی که تابعیت ترکیه یا تابعیت ترکیه را دریافت کند، ترک است. تابعیت ترکیه طبق مفاد قانون به هر فردی اعطا می شود و به هر دلیلی (طبق قانون) می توان تابعیت فردی را پس گرفت.
اخذ تابعیت ترکیه قانون خون است نه قانون کشور! این بدان معنی است که شهروندی ترکیه به طور خودکار به فردی که از والدین ترک متولد شده است اعطا می شود. برای اخذ تابعیت ترکیه در بدو تولد کافی است یکی از والدین در زمان تولد فرزند شهروند ترکیه و دیگری شهروند ترکیه باشد. خارجی بودن کودک نمی تواند تابعیت دریافت کند. فرزندان والدین ترک ترک محسوب می شوند. بنابراین اگر یکی از والدین او ترک باشد (فرقی نمی کند یکی از والدین ترک باشد) او نیز ترک محسوب می شود. اما صرفا متولد شدن در ترکیه به معنای اخذ تابعیت ترکیه نیست، زیرا ترکیه تابع قوانین ترکیه نیست.
روش های دریافت پاسپورت ترکیه
1.خرید خانه زیر 250000 دلار
2. خانه ای بیش از 250000 دلار بخرید
3. سرمایه گذاری در بانک
4. با مجوز کار
5. ثبت شرکت
6. ازدواج با یک شهروند ترکیه
ما روش های زیر را جداگانه در نظر خواهیم گرفت، همیشه دنبال کنید:
1- با خرید خانه ای حداقل 250 هزار دلاری پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
یکی از رایج ترین و سریع ترین راه ها برای دریافت پاسپورت ترکیه، خرید خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار است (قبلاً 1 میلیون دلار اما از سال 2018 تغییر کرده است). به این ترتیب، خریدار پاسپورت خود را در عرض 3 تا 4 ماه پس از خرید خانه دریافت می کند. این بهترین و سریع ترین راه برای گرفتن پاسپورت ترکیه است، بیایید فکر کنیم که چرا این روش بهترین راه برای گرفتن پاسپورت ترکیه نامیده می شود؟
مزایای گرفتن پاسپورت ترکیه هنگام خرید خانه
با خرید یک یا چند خانه در ترکیه، شما در حال سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات هستید و همانطور که می دانید سرمایه گذاری در این بخش یکی از موثرترین و مطمئن ترین راه ها برای سرمایه گذاری است. در واقع می توان گفت که سرمایه گذاری یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری است.
• علاوه بر افزایش و کاهش قیمت املاک یا دارایی های خریداری شده، نوسانات نرخ ارز و افزایش قدرت لیر و دلار در برابر ریال، سرمایه گذاران این بخش به دلیل سرمایه گذاری سود زیادی خواهند برد. به دلار
یکی دیگر از راه‌های کسب بیشترین سود از سرمایه‌گذاری در مالکیت خانه، اجاره ملک یا دارایی‌های خود است. در برخی از خریدها، فروشنده اجاره سالانه را به خریدار تضمین می کند و در برخی موارد، هزینه آموزش دلاری نیز وجود دارد. که شما را دو برابر می کند
• با این روش می توانید خیلی سریع پاسپورت دریافت کنید و اگر مراحل درخواست پاسپورت را به یک وکیل مجرب و حرفه ای بسپارید در عرض 3 تا 4 ماه صادر می شود، هیچ خطری برای پاسپورت شما وجود ندارد.

با مراجعه به آدرس سایت ترامند می توانید اطلاعات جامع تری در رابطه با دریافت پاسپورت ترکیه به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 1 =