خطرات و معایب سرمایه گذاری در املاک ترکیه

آپارتمان های لوکس به دو دسته دوبلکس، تریبلکس و پنت هاوس طبقه بندی می شوند. آپارتمان های پنت هاوس معمولاً در طبقات بالاتر ساختمانی قرار دارند که منظره ای پانورامیک از اطراف را ارائه می دهند. دفاتر مدرن و مجلل در قلب شهرها قرار دارند زیرا توسط مراکز حمل و نقل اصلی، بیمارستان ها، مراکز خرید و مراکز آموزشی احاطه شده اند. مجتمع های مسکونی ها سازه های چند طبقه ای هستند که دارای خانه هایی به سبک مدرن با پذیرش و امنیت 24/7 هستند. ویلا یک سازه یک طبقه، دو طبقه یا سه طبقه است که اغلب دارای باغ و استخر است. در ترکیه دفاتر را می توان در واحدهای تجاری یا آسمان خراش ها یافت. قبل از خرید ملک در ترکیه چه نکاتی را باید بدانید؟ یک مشاور املاک قابل اعتماد انتخاب کنید: کار با مشاور املاک مناسب قبل از خرید ملک در ترکیه حیاتی است. یک نماینده قابل اعتماد باید نیازهای شما را درک کند، طیف گسترده ای از پروژه ها را ارائه دهد و خدمات باکیفیت ارائه دهد تا فرآیند بدون دردسر انجام شود. برخی از موارد مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر گرفت، نوع و مکان ملک، بازگشت سرمایه، گزینه های پروژه و هزینه های اضافی در این فرآیند است.

ترفند های خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه بسته به نوع ملک، ویژگی ها و موقعیت مکانی متفاوت است. هنگام سرمایه گذاری در یک ملک، همیشه منطقی است که ببینید با اجاره دادن آن برای اجاره چقدر می توانید به دست آورید. یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در جایی، تأمین زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری و کاهش هزینه حمل و نقل است. این دلایل شامل نزدیکی ترکیه به ایران، اقتصاد رو به رشد ترکیه، فرصت های سرمایه گذاری عالی، محیط کسب و کار جذاب، فرهنگ نزدیک دو کشور و بسیاری موارد دیگر است. به این ترتیب نمیتوان تنها با خرید خانه اقامت دائم ترکیه را کسب کرد. در غیر این صورت اقامت ترکیه به فرد خارجی تعلق نمیگیرد. در این روش سرمایهگذار باید حداقل به مبلغ پانصد هزار دلار (۵۰۰۰۰۰) آمریکا یا ارز خارجی معادل آن یا لیر ترکیه، سهام خریداری کند. اموال غیرمنقول را می توان به صورت زمین یا به صورت قطعات منقول جداگانه مانند ادارات، آپارتمان ها و مغازه ها خریداری کرد که مشمول حقوق مالکیت هستند. ویلاها ممکن است دیوارهای مشترک داشته باشند اما واحدهای جداگانه ای هستند که مسکن مستقل در نظر گرفته می شوند. شاید مهم ترین مسئله ای که برای سرمایه گذاری در یک کشور خارجی وجود دارد، امنیت سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری در ترکیه و یا در هر کشور خارجی دیگر، نیازمند تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری است که از مباحث بسیار مهم در خصوص سرمایه گذاری های خارجی می باشد. آنتالیا: املاک و مستغلات در آنتالیا بهترین انتخاب خارجی ها در ترکیه در مورد خانه هایی برای تعطیلات است. اولین مورد به معنای این است که شما مالک چیزی که در آن سرمایه گذاری کرده اید باشید و به هر دلیلی از شما گرفته نشود. البته متقاضیان باید دارای عدم سابقه کیفری باشند، این مورد در مرحله درخواست بررسی میشود. متقاضیانی که از طریق کارآفرینی وارد کشور ترکیه می شوند، برای اجرای پلن کسب و کار خود حداقل 2.600 دلارآمریکا باید داشته باشند، همچنین متقاضیان می بایست به مدت 3 سال بیزینس خود را در ترکیه توسعه دهند و افرادی که شهروند کشور ترکیه هستند را استخدام نماید و حقوق، بیمه، مالیات پرداخت کند؛ متقاضیانی که قصد دارند پلن کسب کار خود را در کشور ترکیه گسترش دهند، توجه داشته باشند که اجرای پلن کسب و کار باید توسط وزارت کار و امور اجتماعی ترکیه تایید شود. به عنوان مثال برخی از افراد به دنبال سرمایه گذاری در یک کشور خارجی هستند، برخی دیگر قصد دارند که با اجاره دادن ملک و یا خانه درامد ارزی داشته باشند، برخی دیگر دوست دارند منزلی در ترکیه داشته باشند و برای مسافرت و …

ترکیه ، در محلی که می توان آن را مرکز جهان دانست ، به عنوان پلی بین آسیا و اروپا عمل می کند. ثبت آدرس پرونده: پس از پردازش اجازه اقامت ، باید ثبت نام آدرس را در FICO کامل کنید. اخذ مجوز اقامت و پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک در این کشور بسیار آسان و در بازه زمانی کم امکان پذیر است. خرید ملک در ترکیه با لیستی از مواردی است که قبل از اقدام باید بدانید. قبل از همه بدانید که خرید ملک در کشور ترکیه محدود به یک ملک نمیشود و شما میتوانید چندین ملک و یا خانه با توجه به بودجه خودتان خریداری کنید. همچنین لازم است سهام خریداری شده، همانگونه که توسط هیئتمدیره بازارهای سرمایه ترکیه تعیین شده است، حداقل به مدت ۳ سال به فروش نرسد. املاک و مستغلات را می توان با Realty Group خریداری کرد زیرا تجربه ای مطمئن، بدون استرس و آسان را برای مشتریان خود ارائه می دهد. افزایش تقاضا برای املاک و مستغلات، که با افزایش تعداد پیشرفتهای ساختوساز تقویت میشود، استانداردهای کیفیت در سطح جهانی را ایجاد میکند. بر اساس آمار ارائه شده توسط بانک مرکزی جمهوری ترکیه، شاخص مسکن در ترکیه در ماه مارس از 161.70 واحد در فوریه 2021 به 165.50 واحد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =