خرید و اطلاعات اندازه مربوط به اسکیت فلایینگ ایگل

انتخاب سایز صحیح در هنگام خرید اسکیت فلایینگ ایگل کار بسیار مهمی است و معمولاً حتی مهمتر از انتخاب مدل اسکیت است! تمام اسکیت‌های باکیفیت یک وقفه در دوره خواهند داشت و به مرور زمان با پای اسکیت‌باز تنظیم می‌شوند. برخی طولانی تر و برخی کوتاه تر، اما در حالی که می خواهید سواری راحت داشته باشید، نمی خواهید اسکیت ها خیلی شل باشند… تناسب صحیح خیلی بیشتر از راحتی را تعیین می کند – میزان کنترل، انتقال نیرو را تعیین می کند. و چابکی شما در حین اسکیت سواری خواهید داشت و حتی بر تعادل تاثیر می گذارد.

در حالی که سبک های مختلف اسکیت فلایینگ ایگل و خود اسکیت بازها ترجیحات متفاوتی دارند، در زیر دستورالعمل های کلی نحوه تعیین مناسب مناسب برای اسکیت های جدید آورده شده است.

چه سایزی را باید انتخاب کنم؟

اکثر اسکیت های داخلی در اندازه های اروپایی (EU) تولید و فروخته می شوند، بنابراین اندازه ایالات متحده / انگلستان شما می تواند به دلیل عدم دقت تبدیل ایده اشتباهی باشد. علاوه بر این، حتی اگر می‌دانید که سایزبندی اروپایی مانند هر شرکت کفشی، تناسب و اندازه متفاوتی دارد – همین امر در مورد تولیدکنندگان اسکیت داخلی نیز صدق می‌کند. بنابراین، اندازه استاندارد کفش شما ممکن است عالی نباشد، اما این بهترین راه برای تخمین اندازه اسکیت شما است. در اکثر موارد، اندازه اسکیت داخلی باید یا برابر با اندازه کفش شما باشد یا بیش از یک سایز از آن بالا یا پایین نباشد. اگر تصمیم ندارید کدام یک را انتخاب کنید، می توانید پای خود را مطابق دستورالعمل های زیر اندازه بگیرید و سپس اندازه خود را در نمودار خاص سازنده مربوطه که در آن صفحه فهرست شده است، بیابید.

مهم: اندازه کفش شما عامل تعیین کننده است! بنابراین اگر اندازه گیری بیش از یک اندازه را نشان می دهد، چیزی در اندازه گیری اشتباه است! تقریباً هرگز، اندازه اسکیت های خطی یا غلتکی کوچکتر از اندازه کفش شما نخواهد بود. اگر پای شما از حد متوسط ​​پهن تر است، لطفاً یک سایز بالاتر از سایز کفش خود بروید. به عنوان یک قاعده کلی، Flying Eagle از متوسط ​​تا باریک متناسب است…

خوشحال می شویم در صورت داشتن هرگونه سوال بیشتر شما را نیز راهنمایی کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید: بر اساس تجربه ما، اسکیت‌های Flying Eagle نسبتاً قابل مقایسه با اندازه‌های اسکیت Seba هستند، در حالی که ممکن است در یک طرف کوچک‌تر اندازه 1/2 باشند.

چگونه پاهای خود را در هنگام خرید اسکیت فلایینگ ایگل اندازه گیری کنیم؟

شما به کاغذ، خودکار، یک دیوار صاف و در صورت امکان به یک دوست برای کمک نیاز دارید. بهتر است پاهای خود را بعداً در روز، پس از چند ساعت قرار گرفتن روی آنها اندازه گیری کنید تا علت تورم باشد.
یک طبقه سخت با دیوار صاف پیدا کنید. یک تکه کاغذ را بچسبانید تا دیوار را لمس کند. با پاهای برهنه روی کاغذ بایستید، طوری که پاشنه پایتان فقط دیوار را لمس کند.
از دوستتان بخواهید کتابی بگیرد و آن را طوری قرار دهد که نوک بلندترین انگشت پای شما را لمس کند. نقطه برخورد کتاب با انگشت پا را علامت بزنید. این کار را با هر دو پا انجام دهید و از دو اندازه بزرگتر استفاده کنید. در صورت امکان طول پای خود را بر حسب میلی متر اندازه بگیرید. اگر بر حسب اینچ اندازه می گیرید، حتما 16 اینچ اندازه گیری کنید.
سایز خود را از جدول سایز بندی سازندگان زیر انتخاب کنید. “CM” حداکثر طول پا را بر حسب سانتی متر نشان می دهد که با آن اندازه متناسب است. ستون US Size اندازه های موجود در جعبه را فهرست می کند.

گزینه دیگر این است که کفی یک جفت اسکیت دیگر یا یک جفت کفش دویدن خود را اندازه گیری کنید، تا اگر مطمئن هستید که تناسب آنها را دوست دارید.

اندازه برای کنترل راحتی

توصیه‌های ما برای اندازه‌گیری برای اسکیت‌بازان فلایینگ ایگل سبک آزاد یا رقصی که می‌خواهند در اسکیت خود تناسب اندام داشته باشند تا حداکثر کنترل را داشته باشند، هدف قرار می‌گیرد. دستورالعمل های ما تناسبی را ارائه می دهد که کنترل را بر راحتی در اولویت قرار می دهد. اگر راحتی در اولویت بالاتری قرار دارد، یا اگر پای شما پهن یا شکل عجیبی دارد، بهتر است سایز کمی بزرگتر را انتخاب کنید. اگر نزدیک مرز بین دو اندازه هستید، احتمالاً بهتر است در صورتی که راحتی را به کنترل ترجیح می دهید، از اندازه بزرگتر استفاده کنید.

proskatersplace

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 2 =