تشخیص بهترین برای پرده اتاق خواب

تشخیص بهترین برای پرده اتاق خواب

یک چیز مسلم است: شما مطمئناً همان اندازه انتظارات برای مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب خود را در مورد اتاقهای نشیمن یا آشپزخانه خود نخواهید داشت. در حقیقت پرده های اتاق خواب باید در راحتی بلکه در حفظ حریم خصوصی اتاق خواب شما شرکت کنند. اگر در شهر زندگی می کنید ، کرکره ندارید و افراد زیادی در مقابل آن هستند ، باید پرده های خاموشی را انتخاب کنید که از یک طرف مانع عبور نور روز شود (به منظور تضمین شما خواب خوب) و از طرف دیگر که با مسدود کردن چشم مهربان ، حریم خصوصی شما را حفظ می کند.

 

 

چند سال پیش پرده های خاموشی شما را به خواب نمی اندازد … امروزه تولیدکنندگان روی پارچه هایی کار کرده اند تا پرده های خاموشی با کیفیت بالا را ارائه دهند ، علاوه بر این یک پوشش بیرونی نیز دارد.

 

 

شما همچنین می توانید پرده های ضخیم را انتخاب کنید که به عنوان خاموشی نخواهد بود اما به شما امکان می دهد گزینه های بیشتری از مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب رنگ و مواد داشته باشید – به دنبال مخمل یا پشمی بروید ، هر دو مناسب برای اتاق پیله.

 

 

پرده در مواد سبک برای یک اتاق خواب روشن

 

اگر چراغ شما را آزار ندهد و از دید ویزیت ندارید ، می توانید پرده های زیبایی را بر روی ویندوز خود آویزان کنید که اتاق شما روشن تر و مطبوع تر باشد

 

 

 

ملحفه های شسته شده ، توری ظریف یا پنبه سبک ، یک ماده طبیعی زیبا را انتخاب کنید که فضای آرامش بخش اتاق خواب شما را فراهم کند. با داشتن مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب نازک و کم نور ، فضای خواب شما همیشه به نظر می رسد در نور تابیده شود!

 

 

پرده های اتاق خواب چه رنگی دارند؟

 

خبر خوب: وقتی صحبت از رنگ پرده های اتاق خواب شما می شود ، هر چیزی ممکن است … یا تقریبا. ابتدا رنگ دیوارها در اتاق خود ، مبلمان ، بلکه ملحفه تخت خود را نیز در نظر بگیرید. اگر از اشتباه کردن می ترسید ، رنگ های مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب مکمل را انتخاب کنید یا در سایه های هماهنگ بمانید. با خودتان رفتار کنید ، پرده ها در واقع به شما امکان می دهند لمس های زیبایی از رنگ را به اتاق خود وارد کنید!

 

 

در اینجا چند نکته برای یادآوری وجود دارد:

 

اگر پنجره های شما بسیار زیاد است ، یک پرده طرح دار را انتخاب کنید نه یک پرده ساده ، که باعث افزایش برداشت از ارتفاع می شود.

اگر سقف شما به اندازه کافی کم باشد ، می توانید نوارهای عمودی را انتخاب کنید که باعث می شود اتاق بالاتر شود.

برای پرده ها ، رنگ های روشن و طبیعی را انتخاب کنید که با فیلتر کردن نور بیرون ، رنگ اتاق شما را مسطح می کند.

 

وقتی پرده ها به تقسیم کننده فضا تبدیل می شوند

 

در اتاق خواب ، فکر کردن به پرده ها ممنوع نیست: در واقع ، آنها می توانند کاربردهای دیگری نسبت به تزئین ویندوز شما داشته باشند … پرده اتاق خواب شما به عنوان مثال می تواند به عنوان یک تقسیم کننده فضا عمل کند. داخل اتاق. چند مثال:

 

به عنوان مثال ، در اتاق رختکن ، پرده ها مناسب خواهند بود تا فضایی را که تمام دیوار اتاق شما را اشغال می کند و باز بودن آن احساس بی نظمی می کند ، مخفی کنند.

برای یک منطقه ورزشی: ایده خود را برای ایجاد مدل های پرده برای منزل و اتاق خواب یک فضای طولانی در اتاق خود نگه دارید ، این بار برای نصب یک سالن ورزشی.

برای یک اتاق مشترک: این ممکن است بیشتر در اتاق کودک باشد ، با این حال پرده ها تقسیم کننده های بسیار خوبی خواهند بود به طوری که هر کس فضای شخصی خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =