ارز دیجیتال لونا

Terra Digital دارای علامت کنترلی به نام ارز LUNA و پایداری کوین به نام UST می باشد.این پلتفرم با ایجاد دو پروتکل توکن ساختار جالبی در زمینه دفاع ایجاد کرده است. خواهد بود. ارز Terra چندین کاربرد دارد. کوین غیرمتمرکز شما ممکن است برای تثبیت قیمت ثابت گسترش یا محدود شود. Terra از نظر ساختاری نسبت به پول فیات برتری دارد. از آنجایی که غیرمتمرکز است، نیازی به نظارت ندارد و خطر خطا را از بین می برد و توزیع عادلانه رشد اقتصادی را از طریق مکانیسم اجماع دموکراتیک تضمین می کند.

توسعه لونا Digital ارزB در ژانویه 2018 توسط یک شرکت کره ای بلاک چین به نام Terraform Labs آغاز شد و شبکه اصلی آن به طور رسمی در آوریل 2019 راه اندازی شد. ارز Digital Terra نیز در سال 2018 توسط دو نفر به نام های Daniel Shin و Do Kwon راه اندازی شد. این دو بر ثبات قیمت و سهولت استفاده به عنوان راهی سریع برای پذیرش فناوری بلاک چین پروتکل Terra و ارز رمزگذاری شده تمرکز کردند.

لونا، به اختصار LUNC، دیجیتال ارز یا دارایی دیجیتال، ارز با 387.08 میلیون دلار در رتبه 216 قرار دارد و 0.03٪ از کل بازار را به خود اختصاص داده است. با عجله، کاربران به ماینرهای بلاک چین Terra یک ارز لونا می دهند و به جای آن از کارمزد تراکنش کمیسیون دریافت می کنند. با افزایش استفاده از Terra، لونا ارز نیز افزایش می یابد.

بلاک چین Terra علاوه بر پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، از فناوری CosmWasm نیز استفاده می کند.این بلاک چین به یک پلتفرم جذاب برای توسعه برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین تبدیل شده است که توسط Terra LUNA و TerraUSD (UST) ارز میزبانی می شوند. پروتکل Terra یک راه حل پرداخت جامع ایجاد کرده است که ابزارهای کاربرپسند آن به شرکت ها امکان می دهد مستقیماً از فناوری بلاک چین استفاده کنند، پرداخت های انجام شده مطابق پروتکل را بپذیرند و همچنین فرآیند پرداخت را خودکار کنند. علاوه بر این، سیستم Terra Double ارز نیز فرصت های آربیتراژ بهتری را فراهم می کند و این باعث رشد شبکه Terra و Terra Digital ارز, لونا شده است.

متعلق به. با توسعه رفتار خود، صاحبان لونا پاداش های بیشتری دریافت می کنند که سطح لونا ارز آنها را افزایش می دهد. این پروتکل دارای سابقه توسعه چندین پروژه رمزگذاری موفق ارز از جمله پروتکل Mirror و Protocol Anchor است. . موفقیت این دو پروژه تأثیر بسزایی در تسریع پذیرش ارز لونا داشت.

لونا بخشی از ساختار توکن دوگانه پروتکل دیجیتال ارز و UST Terra است. در این اکوسیستم، برای ساخت UST باید لونا را روشن کنید و برای ذخیره و بازسازی LUNA باید UST را روشن کنید.

UST – ثبات کوین به دلار آمریکا. این بدان معناست که UST باید حدود 1 دلار ارز باشد. خودشه! لونا در اینجا نقش مهمی ایفا می کند. اساسا، UST از الگوریتم منحصر به فرد کوین به جای ذخیره دارایی هایی مانند دلار آمریکا یا طلا برای تضمین اوراق قرضه خود استفاده می کند.

هدف این پروژه تسهیل مشاغل برای پذیرش فناوری های غیرمتمرکز از طریق ساده سازی و اتوماسیون پرداخت های رمزگذاری ارز است.پروژه شما از یک مدل علامت دوگانه استفاده می کند که به اجرای این پروژه کمک می کند.

این تراس 1 میلیارد توکن دارد. اگر تعداد تحویل‌ها از این تعداد بیشتر شود، توکن‌ها را تا زمانی که به سطح امنیت موجودی بازگردد فعال می‌کند. توکن های جدید LUNA در الگوریتم پروتکل مورد نیاز برای حفظ ثبات قیمت Terra کوین ضرب می شوند. LUNA ابتدا برای خرید در صرافی های بزرگ مانند Binance و Huobi در دسترس بود. فروش در اولین شماره ارز لونا در آگوست 2018 با جمع آوری 32 میلیون دلار به پایان رسید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ارز لونا به سایت ارز سیتی مراجعه کرده یا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =