ارز دیجیتال بیبی دوج

بیبی دوج کوین دیجیتال ارز با آرم BABYDOGE، یک نام تجاری ارز دیجیتال که اخیرا توسط جامعه طرفداران محبوب Dodge کوین ارز در اینترنت ایجاد شده است. بیبی دوج کوین یکی از داغ ترین میم های کوینE در بازار دیجیتال ارز در سال های اخیر شناخته شده است. قیمت یک بچه سگ بسیار متفاوت است. ارز کم نام تجاری بیبی دوج کوین باعث شده است که برخی بدون توجه به عدد ارز روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند.
بیبی دوج برندی در شبکه بایننس اسمارت در چین است که سیستم ویژه ای در برابر تورم دارد. این ارز دیجیتال از یک طرف دارای برنامه توزیع متنوعی است که سعی در حمایت از محیط زیست و البته سگ ولگرد دارد.

این دیجیتال ارز با هدف توزیع برق وارد بازار دیجیتال ارز شده است و شعار آن این است که بخواهید با مذاکره سریع پدر خود را تحت تاثیر قرار دهید.

لازم به ذکر است که میم کوین در بازار دیجیتال ارز به عنوان شوخی ساخته شده است و در دنیای واقعی استفاده نمی شود.

اگرچه اطلاعات دقیقی درباره تیم توسعه بیبی دوج در WhitePaper و وب سایت بیبی دوج وجود ندارد، بنیانگذار این ارز دیجیتال در جامعه خرده فروشی آنلاین به عنوان حامی محیط زیست و دام های ما شناخته می شود.

جای تعجب نیست که تبلیغات زیادی برای Baby Dogecoin از زمان راه اندازی آن در 1 ژوئن 2021 انجام شده است و تنها دو هفته بعد شاهد افزایش 1000 درصدی بود و در هفته سوم ارز به 200 میلیون دلار رسید. با مشاهده افزایش سریع قیمت ها، مشخص است که خریداران به Baby Dogecoin علاقه مند هستند.Baby Dodge از پلتفرم Yield Farming پیروی می کند که به شکل یک هرم است. عملکرد این کد ارز این است که هر بار که کاربر از بیبی دوج استفاده می کند، 10 درصد از قیمت فروش از او کسر شده و با سرمایه گذاران دیگر به اشتراک گذاشته می شود. این بخش به این صورت است که هر چه سرمایه‌گذار بیشتر داشته باشد، بیشتر به دست می‌آورد. در نتیجه، سرمایه گذاران وارد پایتخت می شوند و مردم سکه های بیشتری در انتهای هرم دریافت می کنند.

بیبی دوج کوین از همان ابتدا این فرصت را داشت که توسط قدرتمندترین شخص در دنیای رمزنگاری، ایلان ماسک، حمایت شود.
به طور کلی دلایل اصلی توسعه و رشد محبوبیت به شرح زیر است:

ایلان ماسک از بیبی دوج کوین پشتیبانی می کند
سوزاندن علائم بحث برانگیز بیبی دوج کوین
یک گفتگوی داغ در توییتر با تمرکز بر بیبی دوج کوین
راه اندازی ارز Atrium Bridge بیبی دوج کوین
شایعاتی مبنی بر عرضه بیبی دوج کوین در بورس بایننس

ارزش بیبی دوج در زمان نگارش 0.000000001 دلار و حجم معاملات روزانه 6.6 میلیون دلار بود. این برند در بازار کد 2578 ارز می باشد. اطلاعات دقیقی از بازار ارز این برند وجود ندارد، اما طبق خود پروژه، بازار ارز 99.5 میلیون دلار است.

از آنجایی که برند بیبی دوج در زنجیره هوشمند Binance نصب شده است، برای شروع باید یک حساب Binance باز کنید. توجه داشته باشید که Baby Doge در صرافی مرکزی لیست نشده است، می توانید آن را از طریق صرافی غیرمتمرکز تعویض پنکیک خریداری کنید.

ما نمی توانیم تخمین قطعی از قیمت بیبی دوج داشته باشیم.این به دلیل عدم وجود یک پروژه میم کوین و به دلیل عدم وجود یک پایه اساسی برای تجزیه و تحلیل است. بیبی دوج عمدتاً از طریق احساسات رشد می کند، که ترجمه آن دشوارتر از بقیه بازار است.
 

اگر به ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بیبی دوج و دیگر ارزهای دیجیتال به آدرس سایت ارز سیتی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 17 =